Winobranie noclegi Opublikowany Czerwiec 6, 2016

Winobranie (czyli Dni Zielonej Góry) to odbywająca się co roku we wrześniu, największa w województwie lubuskim impreza kulturalna. Święto wina trwa około tygodnia, podczas którego odbywają się liczne imprezy takie jak koncerty, jarmark handlowy czy prezentacja produktów regionalnych, z których najważniejsze są oczywiście wina z pobliskich winnic.

Zdecydowanie najefektowniejszym i najbardziej kolorowym elementem święta jest rozpoczynający je korowód, za którego organizację odpowiada Teatr Lubuski. Podczas korowodu widzowie mają szansę zobaczyć profesjonalnych artystów (szczudlarze, aktorzy teatrów ulicznych) a także reprezentantów szkół oraz lokalnych stowarzyszeń, którym przewodzi król Winobrania – Bachus. Wszystkiemu, smaku dodają prezentujące się na platformach winnice, które częstują widzów swoimi produktami.

Jeżeli moglibyśmy Państwu polecić najciekawsze atrakcje, to z pewnością byłyby to:

  • Rejsy galarem po Odrze – port jest zaledwie 10 minut drogi od naszego obiektu
  • Winobraniowy Konkurs Win
  • Winobraniowe Spotkania Teatralne
  • Jarmark Winobraniowy
  • Wycieczki na podzielonogórskie winnice

Winobranie Noclegi

Jeżeli szukają Państwo noclegu na czas WinobraniaStary Zajazd jest doskonałym rozwiązaniem. Bliska odległość do centrum miasta i jednoczesne usytuowanie w pobliżu terenów zielonych pozwalają na bardzo komfortowe spędzenie czasu i poznanie uroków naszego miasta.

Zapraszamy do obejrzenia naszych pokoi. Znajdą je Państwo tutaj – NOCLEGI WINOBRANIE.

noclegi winobranie