Blog

Wesele potrzebuje odpowiednej oprawy. Tak jak Pani Młoda i Pan Młody w dniu ślubu wyglądają zjawisko, tak sala weselna powinna być magicznie przystrojona. Dzięki niecodziennym ozdobom nasza sala zyskuje co rusz nowe oblicze. Niepowtarzalne dekoracje weselne nadają temu miejscu wygląd taki jaki sobie Para Młoda wymarzyła.

Czytaj więcej »

Sezon weselny 2018 w pełni. Tymczasem my już zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i rezerwacji sali na następny rok.

Czytaj więcej »

Zastanawiasz się gdzie zrobić urodziny w Zielonej Górze? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, za którą stoi wieloletnie doświadczenie.

Czytaj więcej »

W ostatnim czasie okrągłe stoły spotykają się z coraz większym zainteresowaniem ze strony par planujących przyjęcie weselne. W Starym Zajeździe mają Państwo do wyboru zarówno układ standardowy (prostokątny), okrągły jak i mieszany.

Czytaj więcej »

Mamy ogromną przyjemność zaproponować Państwu organizację przyjęcia weselnego w 2018 roku w Hotelu Stary Zajazd. 

Czytaj więcej »

Zastanawiasz się gdzie zorganizować Komunię w Zielonej Górze w 2018 roku?

Pierwsza Komunia Święta to bardzo szczególny dzień w życiu każdego dziecka. Wydarzenie jest również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji Stary Zajazd mogą być Państwo pewni, że zarówno dziecko jak i goście będą długo i mile wspominać ten dzień

Czytaj więcej »

Wesele Zielona Góra 

Kolejna porcja weselnych inspiracji dla młodych par szukających pomysłu na wystrój sali.

Czytaj więcej »

Noclegi CRS Zielona Góra

Interesują Cię noclegi w pobliżu CRS Zielona Góra? Hotel Stary Zajazd jest idealnym rozwiązaniem. Od Centrum Rekreacyjno Sportowego dzieli nas zaledwie 1 km!

Czytaj więcej »

Winobranie (czyli Dni Zielonej Góry) to odbywająca się co roku we wrześniu, największa w województwie lubuskim impreza kulturalna. Święto wina trwa około tygodnia, podczas którego odbywają się liczne imprezy takie jak koncerty, jarmark handlowy czy prezentacja produktów regionalnych, z których najważniejsze są oczywiście wina z pobliskich winnic.

Czytaj więcej »

Już od kliku lat panuje trend, dzięki któremu organizacja wesel staje się wielkim, strategicznym przedsięwzięciem. Z jednej strony długie przygotowywanie, planowanie, a z drugiej wesele jak z bajki, gdzie każdy szczegół został dopracowany. Nikogo nie dziwi, że Młode Pary ten ważny dzień chcą przeżyć po swojemu, dlatego też tak bardzo się starają, aby każdy wiedział jaki scenariusz będzie towarzyszyć temu wydarzeniu, gdzie i kto udzieli niezbędnych informacji np. dot. miejsca parkowania, czy zamiast kwiatów zabrać ze sobą kupon lotto, czy gdzie usiąść przy weselnym stole.

Czytaj więcej »