Blog

Miło nam poinformować, że w rankingu internautów Gazeta Lubuska nasza sala zajęła 2 miejsce! Wynik cieszy tym bardziej, że nawet nie wiedzieliśmy o tym, że taki konkurs jest organizowany. Dziękujemy!

Link do plebiscytu: TUTAJ

27 kwietnia oficjalnie rozpoczynamy sezon weselny. To jednak wcale nie znaczy, że odpoczywamy. Cały czas zmieniamy się dla Was. Właściwe to nasza sala już zmieniła kolor i przybrała szare barwy. To jednak dopiero początek zmian, o których będziemy na bieżąco informować.

Pary zainteresowane organizacją wesela zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej »

Wesele potrzebuje odpowiednej oprawy. Tak jak Pani Młoda i Pan Młody w dniu ślubu wyglądają zjawisko, tak sala weselna powinna być magicznie przystrojona. Dzięki niecodziennym ozdobom nasza sala zyskuje co rusz nowe oblicze. Niepowtarzalne dekoracje weselne nadają temu miejscu wygląd taki jaki sobie Para Młoda wymarzyła.

Czytaj więcej »

Sezon weselny 2018 w pełni. Tymczasem my już zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i rezerwacji sali na następny rok.

Czytaj więcej »

Zastanawiasz się gdzie zrobić urodziny w Zielonej Górze? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, za którą stoi wieloletnie doświadczenie.

Czytaj więcej »

W ostatnim czasie okrągłe stoły spotykają się z coraz większym zainteresowaniem ze strony par planujących przyjęcie weselne. W Starym Zajeździe mają Państwo do wyboru zarówno układ standardowy (prostokątny), okrągły jak i mieszany.

Czytaj więcej »

Mamy ogromną przyjemność zaproponować Państwu organizację przyjęcia weselnego w 2018 roku w Starym Zajeździe. 

Czytaj więcej »

Zastanawiasz się gdzie zorganizować Komunię w Zielonej Górze w 2018 roku?

Pierwsza Komunia Święta to bardzo szczególny dzień w życiu każdego dziecka. Wydarzenie jest również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji Stary Zajazd mogą być Państwo pewni, że zarówno dziecko jak i goście będą długo i mile wspominać ten dzień

Czytaj więcej »

Wesele Zielona Góra 

Kolejna porcja weselnych inspiracji dla młodych par szukających pomysłu na wystrój sali.

Czytaj więcej »

Noclegi CRS Zielona Góra

Interesują Cię noclegi w pobliżu CRS Zielona Góra? Stary Zajazd jest idealnym rozwiązaniem. Od Centrum Rekreacyjno Sportowego dzieli nas zaledwie 1 km!

Czytaj więcej »