Wesele potrzebuje odpowiednej oprawy. Tak jak Pani Młoda i Pan Młody w dniu ślubu wyglądają zjawisko, tak sala weselna powinna być magicznie przystrojona. Dzięki niecodziennym ozdobom nasza sala zyskuje co rusz nowe oblicze. Niepowtarzalne dekoracje weselne nadają temu miejscu wygląd taki jaki sobie Para Młoda wymarzyła.

Zadbaliśmy o przestronną przestrzeń, łagodne kolory ścian i drewnianą podłogę. Przygotowaliśmy wygodne krzesła i pojemne stoły, całość w białym przystrojeniu. Wszystko to stanowi optymalne tło do wcielenia w życie nawet najbardziej ekstrawaganckiej aranżacji.

Gościliśmy dekoracje weselne w stylu klasycznym, z eleganckim srebrem i prostymi ozdobami oraz bardziej naturalne aranżacje w stylu boho gdzie dominowało drewno, zieleń i beż. Niezależnie od wyboru motywu przewodniego nasza sala spełniała wszystkie i wszystkich oczekiwania.

Pary, które się decydują na zorganizowanie wesele w naszym obiekcie mogą śmiało realizować swoje pomysły. Dzięki unikatowym dekoracjom weselnym za każdym razem możemy poznawać naszą salę jakby od nowa.

Marzy się Wam niesamowite wesele? Pomożemy przygotować spersonalizowane dekoracje weselne. Zapraszamy do kontaktu!