Komunia Zielona Góra

Komunia Zielona Góra – Stary Zajazd pozwala spędzić niesamowite chwile w gronie najbliższych. Po przyjęciu w naszym obiekcie pozostaną Państwu wyłącznie dobre wspomnienia.

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Aby ten dzień był wyjątkowy, warto poświęcić dłuższą chwilę na jego organizację. Dbając o Państwa czas i finanse pomożemy zadbać o to, aby ten szczególny dzień przebiegł w przyjemnej atmosferze, przy ładnie zastawionym stole i pysznym jedzeniu.

Nasza sala jest idealnym miejscem do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych, a duży, monitorowany parking zapewnia łatwy dostęp do naszego obiektu. Dla naszych Gości przygotowaliśmy także atrakcyjne ceny na noclegi dla uczestników spotkania.

Organizując Komunię wszystkie szczegóły ustalamy w porozumieniu z Klientami. Dopasowujemy wystrój sali, na Państwa życzenie ustalamy indywidualne menu. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, ale nie stronimy od nowości kulinarnych. Miła i sprawna obsługa dodatkowo uprzyjemnia przebieg całej uroczystości.

Aby wstępnie zarezerwować wybrany termin prosimy o kontakt telefoniczny – 693689733 lub mailowy: staryzajazd@wp.pl