Pokoje

Noclegi Zielona Góra, czyli Stary Zajazd i jego oferta noclegowa.

W Starym Zajeździe posiadamy do Państwa dyspozycji 8 dogodnych, jasnych pokoi, w tym apartament małżeński, polecany również parom. W naszej ofercie znajdują się pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe. Wszystkie z bezprzewodowym dostępem do internetu.

Nasze pokoje urządzone są z myślą o komforcie naszych Gości. Standardowo pokoje wyposażone są w solidne meble, które gwarantują  wygodę podczas wypoczynku. Każdy z pokoi posiada własną funkcjonalną łazienkę z kabiną prysznicową. Do dyspozycji Gości w pokojach znajdują się ręczniki. Naszym gościom oferujemy noclegi Zielona Góra oraz duży parking z monitoringiem.

Śniadania dla naszych Gości podawane są w formie bufetu szwedzkiego. Serwujemy m.in. tradycyjną jajecznicę, paróweczki, kiełbaski, płatki śniadaniowe, dżemy sery, wędliny, różne rodzaje pieczywa oraz słodkie wypieki. Jadalnia jest dostępna przez całą dobę – w każdej chwili jest możliwość zaparzenia sobie kawy lub herbaty.

Stary Zajazd spełnia wszystkie kryteria kameralnego hoteliku, gdzie liczy się przede wszystkim atmosfera relaksu i odprężenia.

Szukając noclegów w Zielonej Górze – wybierz Stary Zajazd. Wysoka jakość, niska cena!

CENA NOCLEGU:

  • 180 – 200 zł (Cena dotyczy pokoju 1 osobowego)

  • 260 – 280 zł (Cena dotyczy pokoju 2 osobowego)

  • 300 – 320 zł (Cena dotyczy pokoju 3 osobowego)