Dom Weselny Zielona Góra

Dom Weselny Zielona Góra – Stary Zajazd – stworzyliśmy z myślą o przyjęciu weselnym  z niepowtarzalną atmosferą. Dlatego naszą salę przygotowaliśmy tak, aby Młoda Para wraz ze swoimi Gośćmi mogła uroczyście świętować swój ważny dzień.

Nasza sala weselna jest w pełni klimatyzowana oraz zapewnia zorganizowanie niezapomnianej imprezy nawet dla 120 osób. Istnieje możliwość podziału sali na dwie części: większej dla 60 osób oraz mniejszej dla 30. Na całej jej długości znajdują się przestronne okna, które wieczorową porą, ozdobione świecami tworzą niesamowity klimat. Z Sali, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, Goście mogą wyjść na werandę lub odpocząć w zadaszonym kąciku grillowym. Sala jest świeżo po remoncie. Zainstalowane jest także oświetlenie LED, z możliwością zmiany koloru. Tworzy to wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Oferujemy również możliwość zorganizowania imprez przy okrągłych stołach.

W naszym Domu Weselnym posiadamy także noclegi. Oferujemy pobyt w pokojach jedno-, dwu- oraz 3-osobowych z wyżywieniem w konkurencyjnej cenie. Swoim gościom oferujemy czyste i komfortowe pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor oraz bezpłatny dostęp do internetu. Dla Pary Młodej przygotowaliśmy apartament małżeński. Idealny pokój do wypoczynku przed poprawinami.

Dodatkową zaletą Domu Weselnego Zielona Góra jest jego dogodna lokalizacja. Stary Zajazd znajduje się w zielonogórskiej dzielnicy Chynów, przy trasach wylotowych na Poznań i Wrocław.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego Domu Weselnego!

Szczegóły oraz cennik organizacji wesela znajdą Państwo w zakładce WESELE.


 

Warto pamiętać, że dogodny dla Pary Młodej termin przyjęcia należy ustalić z odpowiednim wyprzedzeniem. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami telefonicznie: tel. 693689733  lub mailowo – staryzajazd@wp.pl.

Stary Zajazd - Restauracja i Hotel