Sala Weselna – co się liczy najbardziej Opublikowany Listopad 18, 2015

Wybór miejsca na wesele z pewnością należy do najtrudniejszych. Jednakże nawet najpiękniej wyglądający obiekt może oferować salę, która nie spełnia podstawowych wymogów. Nie każda sala sali równa. Zatem na co zwrócić uwagę?

Wesela organizujemy już od wielu, wielu lat. Na naszej sali bawili się nasi Goście, jak także Gości naszych przyjaciół, znajomych i wielu innych klientów. Mając takie doświadczenie wiemy z pewnością, że miejsce do tańczenia, ustawienie stołów oraz ilość i rozmieszczenie toalet ma kluczowe znaczenie w zorganizowaniu wspaniałego wesela.

Wyobraźcie sobie, że do toalet idzie się przez kuchnię lub tuż obok orkiestry. Niemiłą niespodzianką może się okazać mały parkiet do tańca. Polskie wesela mają to do siebie, że są huczne i z rozmachem, także tym dosłownym. Po prostu biesiadnicy muszą mieć miejsce, aby się wyszaleć. Tak samo jest ze stołami: po pierwsze Goście muszą mieć miejsce, aby ruszyć widelcem, muszą także łatwo przejść ze swojego miejsca do toalety, czy na parkiet. Nie powinni się przeciskać, ani iść przez całą salę aby móc się „wydostać” ze stolika.

Dodatkowo warto sprawdzić miejsce dla orkiestry, podłoże do tańczenia, dopytać się o projektor. Takie rzeczy często umykają Młodej Parze, a potem powodują niepotrzebne stresy.

W Starym Zajeździe wiemy, że wygoda weselników wiąże się z zadowoleniem Młodej Pary, dlatego już na pierwszym spotkaniu oprowadzamy po naszej sali i omawiamy każdy jej szczegół.