Noclegi w Zielonej Górze Opublikowany Marzec 12, 2019 | Tags:

Miasto Zielona Góra oferuje turystom wiele atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Park trampolin, liczne sale zabaw, baseny, muzea, kina. To tylko jedne z nielicznych miejsc, które można spędzić wspólnie z rodziną czy w gronie przyjaciół. Wszystkim tym, którzy zamierzają spędzić wolny czas w Winnym Grodzie oferujemy atrakcyjne noclegi w Zielonej Górze.

Noclegi w Zielonej Górze to miejsce zapewniające naszym Gościom komfortowe warunki do wypoczynku i relaksu. Bez względu na rodzaj pobytu (wesela, chrzciny, konferencje, pobyt turystyczny) nasi Goście znajdą u nas czas na odpoczynek.

Zapraszamy Państwa do naszych pokoi (możliwość doboru ze względu na ilość osób), które charakteryzują się elegancją, wygodą i funkcjonalnością. Naszym Gościom oferujemy pokoje wraz z łazienką, TV oraz bezprzewodowym Internetem. Posiadamy w naszej ofercie  również komfortowy apartament małżeński. Dogodna lokalizacja i atmosfera miejsca – sprawiają, że często nasi Goście do nas wracają. Jest to dla nas powód do dumy i satysfakcji.

Wiadomo, ze śniadanie jest najważniejszym posiłkiem. Pamiętając o tym – codziennie dla naszych Klientów przygotowujemy pyszne śniadanie podawane w formie szwedzkiego stołu. Liczymy się z różnymi gustami naszych Gości.  Serwujemy zatem Państwu tradycyjne dania (w postaci jajecznicy, wędlin, ciepłych kiełbasek czy wędlin), oraz słodkości (ciasto, płatki z mlekiem, jogurty itp.) Kawa i herbata natomiast dostępna jest dla Państwa przez 24 godziny na dobę.

Mając na uwadze fakt, że większość z Państwa przyjeżdża do nas samochodem, każdy z Gości ma dostęp do monitorowanego parkingu znajdującego się tuż przy hotelu. Noclegi w Zielonej Górze nie muszą być drogie! Atrakcyjne, konkurencyjne ceny to tylko część naszych atutów. Serdecznie zapraszamy!