Motel Zielona Góra Opublikowany Marzec 12, 2019 | Tags:

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Hotel Zielona Góra zadowolił wszystkich naszych, nawet najbardziej wymagających Gości. Zapraszamy do naszych pokoi wszystkich odwiedzających nasze miasto.

Motel Zielona Góra to miejsce w którym postawiono na wygodę Gości. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 8 (jedno, dwu oraz trzyosobowych) komfortowych pokoi, których atutem jest nie tylko elegancji wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalności i wygoda. Tych, którzy odwiedzają nas po całonocnych weselnych szaleństwach zapewniamy, że odpoczną w zacisznych pokojach, w których znajduje się łazienka z prysznicem oraz TV.

Bez względu na cel przyjazdu do Winnego Grodu (konferencje, wesela, chrzciny, przyjazdy służbowe), każdy Gość znajdzie tu chwilę na relaks i odpoczynek.

Wyjątkowy – klimatyczny charakter naszego Motel  Zielona Góra wyróżnia również kuchnia. Oferujemy Państwu śniadania pyszne spełniające podawane w formie bufetu. Pyszna jajecznica, cieple i zimne przekąski z pewnością zadowolą podniebienia naszych gości. Oferujemy również opcje na słodko – co z pewnością zadowoli naszych najmłodszych Gości. Przez cały pobyt oferujemy ciepłe napoje od rano do nocy.  Warto dodać, że dyspozycji odwiedzających nas osób jest bezpłatny monitorowany parking.

Uprzejmie informujemy, że doba hotelowa w Motel Zielona Góra trwa w godzinach od 14:00 do 12:00. W przypadku przyjazdu po godzinie 21:00 prosimy o kontakt telefoniczny.