Hotel Zielona Góra Opublikowany Marzec 12, 2019 | Tags:

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Hotel Zielona Góra zadowolił wszystkich naszych, nawet najbardziej wymagających Gości. Zapraszamy do naszych pokoi wszystkich odwiedzających nasze miasto.

Powodów do zwiedzenia Zielonej Góry jest bardzo wiele. Pełne zieleni i parków miasto, z piękną Starówką i zabytkami to powód, aby przyjechać tu na kilka dni. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy przyjechali do Zielonej Góry w celach służbowych, a także tych, którzy uczestniczą w spotkaniach rodzinnych ( wesela, chrzciny, komunie).

Na naszych Gości czekają komfortowe pokoje z wyposażaniem, które zapewni relaks i  wygodę. Atutem miejsca Hotel Zielona Góra jest również atrakcyjna cena jaką oferujemy za dobę.  Na naszych Gości czeka 8 pokoi (jedno, dwu oraz trzyosobowych) – w tym jeden apartament małżeński. Każdy pokój, urządzony z myślą o wygodzie naszych Gościach jest wyposażony w  funkcjonalne meble, dzięki którym odpocząć można po weselnych szaleństwach. Każdy pokój posiada komfortowo wyposażoną łazienkę z prysznicem, TV.

Osoby odwiedzające nas samochodem – nie muszą martwic się o miejsce parkingowe, ponieważ w cenie noclegu zapewniamy monitorowane miejsce postoju.

Hotel Zielona Góra to również bezpłatny dostęp do sieci VIFI, a także przepyszne śniadania serwowane w formie szwedzkiego stołu, które zadowoli każde podniebienie – dla tych, którzy preferują obfite śniadania, a także dla tych, którzy rano wolą spożyć małe, słodkie „conieco”. Nasze poranne menu oferuje m.in.: polską – tradycyjną jajecznicę, ciepłe kiełbaski, płatki śniadaniowe, rożnego rodzaju wędliny, sery a także słodkie wypieki. Ciepłe napoje w postaci kawy i herbaty dostępne są dla naszych hotelowych Gości przez cała dobę hotelową.

Poznaj wyjątkowy – klimatyczny charakter naszego Hotelu Zielona Góra. Zapewniamy miłą gościnną atmosferę, zapewniając Państwu  relaks  i odpoczynek.

Uprzejmie informujemy, że doba hotelowa w Hotel Zielona Góra trwa w godzinach od 14:00 do 12:00. W przypadku przyjazdu po godzinie 21:00 prosimy o kontakt telefoniczny.