Hotel w Zielonej Górze Opublikowany Marzec 12, 2019 | Tags:

Poszukując Hotelu w Zielonej Górze, chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę, która zapewne spełni Państwa oczekiwania.  Nasz Hotel w Zielonej Górze cieszy się bardzo dobra opinią odwiedzających nas gości, a klimat miejsca sprawia, że nasi Goście często i z chęcią do nas powracają.

Nasz Hotel w Zielonej Górze jest idealnym miejscem dla gości weselnych, ale również dla tych, którzy przyjechali odpocząć w nasze piękne pełne zieleni okolice.  Dla naszych Gości przygotowaliśmy 8 komfortowych, wygodnych pokoi wraz z dostępem do ViFi i TV. Każdy pokój posiada odrębną łazienkę wraz z kabiną prysznicową i umywalką. Oferujemy pokoje różnych wielkości – jedno, dwu oraz trzyosobowe. Posiadamy w naszej ofercie  również komfortowy apartament małżeński. W pokojach znajdują się m.in.: stolik nocny, dwa krzesła, drewniany stół i inne sprzęty umilające Państwa odpoczynek.  Goście hotelowi mają zapewnione miejsca na naszym monitorowanym parkingu.

Hotel w Zielonej Górze oferuje swoim Gościom przepyszne, tradycyjne  śniadania dające energię na cały dzień. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poczynając od staropolskiej przepysznej jajecznicy z dodatkiem wędlin, ciepłych kiełbasek, jajek i innych przekąsek serwowanych również na słodko. Przez cały pobyt, wszyscy nasi Goście mają stały dostęp do ciepłych napojów.

Hotel w Zielonej Górze to nie tylko relaks i ciepła rodzinna atmosfera. Zacisze miejsca sprawia,  że nasi Goście szybko regenerują tu siły i z chęcią do nas powracają.

Uprzejmie informujemy, że Hotel w Zielonej Górze przyjmuje swoich Gości  w godzinach od 14:00 do 12:00. W przypadku przyjazdu po godzinie 21:00 prosimy o kontakt telefoniczny.