Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą spędzić wolny czas w naszym mieście. Wiele osób przyjeżdża do nas z myślą o basenie CRS, które jest jednym z największych w Polsce. Po weekendowych szaleństwach zapraszamy do odpoczynku w Hotel blisko CRS Zielona Góra.

Wodne szaleństwa w zielonogórskim CRS zapewnia nie tylko najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia rurowa (długości 210 metrów), balon wodny czy  dzika rzeka. Obiekt CRS oferuje również sportowe emocje (na mecze siatkówki przychodzą tłumy kibiców), a także boisko do koszykówki, piłki ręcznej, futsalu oraz siatkówki. Zwiedzający CRS Zielona Góra mogą skorzystać również z Sauna i SPA, siłowni, Sali zabaw i wielu innych atrakcji.

Nasz hotel znajduje się blisko CRS Zielona Góra, co jest udogodnieniem dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić aktywnie czas w naszym mieście. Po wodnych szaleństwach, sportowych emocjach czy relaksie w SPA serdecznie zapraszamy do naszego hotelu. Tu bowiem ugościmy Państwa ciepłymi napojami, które są do Państwa dyspozycji przez cala dobę, a po nocy – pysznym śniadaniem. Tradycyjna pyszna jajecznica, kiełbaski serwowane na ciepło, zimne przekąski, słodkości, różne rodzaje pieczywa – z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Do państwa dyspozycji mamy 8 pokoi zróżnicowanych ze względu na ilość Gości. Wygodne meble, łazienka, TV oraz bezprzewodowy Internet to tylko nie które z naszych zalet. Naszym celem bowiem jest aby nasi Goście wyjeżdżali od nas zadowoleni. Zacisze miejsca sprawia, że wielu naszych Gości wraca do nas – co sprawia nam ogram radości i satysfakcji.